Kompānija "Global Intellectual Security"

Kompleksa risinājums darba laika uzskaitei

Atbilstoši izmaiņām likumdošanā, kas attiecas uz būvniecības nozari, uzņēmums SIA “Global Intellectual Security” piedāvā komplekso risinājumu darba laika uzskaitei un objektu pieejas kontroles nodrošināšanai.

Bāzes komplekts iekļauj sevī:

  • Tehnoloģisku koridoru
  • Turniketu
  • Biometriskas informācijas lasītājus (karte/pirksta nospiedums/seja)
  • Programmatūru
Видеонаблюдение

Šī komplekta visas komponentes iekļauj sevī ierīces, kas darbojas arī mīnusa temperatūrā un sarežģītos ekspluatācijas apstākļos būvlaukumā.

Komplekss varētu būt viegli paplašināts ar transporta pieejas kontroli (barjeru), kā arī ar citiem risinājumiem, kas ir nepieciešami darba laika uzskaitei. It īpaši ar pirkstu nospiedumu iznesamā lasītāja ierīkošanu, kas tiek izmantots instruktāžas saņemšanas apstiprināšanai. Visas papildus ierīces tiek kombinētas atbilstoši katra klienta īpašajām vajadzībām.

Šī ierīce tiek iznomāta uz visu darba periodu.

Izmantojot SIA “Global Intellectual Security” fiziskās apsardzes pakalpojumu, bāzes komplekta nomas maksa sastādīs papildus 0,30 Eur + PVN pie fiziskās apsardzes cenas.

Bāzes komplekta nomas maksa bez SIA “Global Intellectual Security” fiziskās apsardzes sastādīs 19 Eur + PVN par diennakti.

Norādītajā cenā nav iekļautas kompleksa montāžas/demontāžas darba izmaksas un apkalpošanas izmaksas.

ŠĪ IERĪCE APVIENO SEVĪ “INTELEKTUĀLU” TEHNOLOĢIJU VESELU RINDU

Telekamera izvietota ierīces pašā centrā – tur, kur klasiskam luktura stabam atrodas lampa. Gaismas diodes, kas atbild par apgaismojumu, slēpjas pēc perifērijas. Videonovērošanas kameras apskates leņķis ir 360°. Tajā tiek izmantoti kustības detektori – pie iedarbošanās tie ne tikai ģenerē trauksmes signālu, bet arī pārslēdz apgaismojumu uz paaugstināta spilgtuma.

“Lukturī” ir arī ieroču šāvienu detektors, stikla izsišanas detektors, krītošu nokrišņu detektors – tāds pats, kas izsauc sniega novākšanas mašīnas. Nepieciešamības gadījumā, policija vai drošības dienests vairāku sekunžu laikā saņem paziņojumu par notikumu.

Видеонаблюдение

Aparatūrā, kas atrodas uz staba, tiek izveidots viss nepieciešams analītiskais aprīkojums. Te tiek nodrošināta cilvēku seju atpazīšana kadrā. Tiek veikta nepieciešamu datu vākšana – automobiļu numuru atpazīšana, transporta plūsmu analīze, dažādu notikumu atpazīšana ar video analītikas palīdzību, kas ir uzdoti paraugu veidā. Vēl viena “gudrā staba” komponente – paziņošanas sistēma… kāda?

Uzņēmums pievērš lielu uzmanību energotaupošām tehnoloģijām. Lukturi vai ieprogrammēt starošanai aptumsušam režīmam enerģijas vislielākās patērēšanas periodos. Turklāt, var izvēlēties tā degšanas krāsu un mirgošanas periodus dažādos notikumos, ko reģistrē vairāki sensori, kas atrodas ierīcē.

Gudro lukturi – pa tiešām var dēvēt par Jūsu miera glābēju! Apvienojot sevī visas iepriekšminētas funkcijas – tas viens ir spējīgs kalpot mājai piegulošā teritorijā, turklāt priecēt acis, kā arī slēpt savu misiju no neinformētiem!